Basketbalisté BSK teď mají ve znaku tygra

27.05.2012 - Počet komentářů: 0, Počet zobrazení: 2813  

Filip Sahan I když by českobudějovičtí trenéři raději viděli Filipa Sahana doma na jihu než v Chomutově, kam přestoupil z J. Hradce, každý odchovanec v nejvyšší soutěži je pro budějovický klub dozajisté dobrou reklamou.

Klub lákal do svých řad nové adepty a ukázal jim nové logo. Název zatím nemění.

Na akci Profi trénink s basketbalisty, která měla pod koše přilákat nové zájemce, představil Basketbalový sportovní klub ČB  nový znak –  tygra s výhružně vyceněnými zuby.

Podle šéfa klubu Tomáše Hejpetra mělo zábavně pojaté odpoledne v  hale ZŠ Kubatova úspěch. „Přišli i předškoláci, i když náborová akce byla zaměřena hlavně na děti prvního stupně základní školy, to znamená od přípravek po minižactvo," podotýká Hejpetr, jenž celkový počet dětí odhaduje tak na osmdesát. „Některé z nich už v našich mládežnických týmech hrají a trénují," říká.

Na hřišti se neobjevili jen noví adepti, ale i jejich rodiče, kteří si mohli vyzkoušet třeba střelbu na koš a jiné basketbalové dovednosti. Kladné ohlasy Tomáše Hejpetra těší, a tak věří, že členská základna se během léta ještě rozroste. Na závěr došlo i na slibovaný profitrénink: zkušení trenéři předvedli divákům na palubovce, jak se připravují   kategorie U14 a U15.

Navzdory novému logu basketbalový klub svůj oficiální název zatím nemění.

Autor: Michael Kalinics

Reakce na článek

Pole označená (*) musíte vyplnit.
Email slouží pouze pro potřeby redakce.
V textu můžete používat uvedené tagy editoru. Webová adresa se změní automaticky na odkaz pokud ji uvedete ve tvaru: http://www.domena.cz nebo ftp://neco.domena.cz, popř. jmeno@email.cz.

*
*
*
Ověřovací kód

Naši partneři

Město České Budějovice
Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

Hoch Čevak                Alimpek Mane ČB TPA ZŠ Kubatova MŠMT ZSD VH Dent