aaa

Americký basketbalový týden

16. – 20. července 2018 (pondělí - pátek), denně od 9:00 do 17:30 hodin v tělocvičně ZŠ Kubatova v Českých Budějovicích s vámi, děvčaty a chlapci ve věku od 6 do 14 let (ročník narození 2004 - 2012). 

Rodiče vás mohou přivézt již od sedmé hodiny ranní, do začátku denního programu se o vás postaráme… 

Součástí denního programu bude kromě nácviku základních basketbalových dovedností a her s basketbalovým míčem pod dohledem zkušených trenérů, vedených americkým univerzitním koučem Rickem Harrisonem, také jedna vyučovací hodina angličtiny s rodilými mluvčími. 

Cena je 2.500,-Kč za jednoho účastníka 

(při přihlášení a platbě do 31.3.2018 je cena za jednoho účastníka zvýhodněna na 2.200,-Kč, při přihlášení a platbě do 30.4.2018 je cena za jednoho účastníka zvýhodněna na 2.300,-Kč) 

V ceně je mimo jiné zahrnuto občerstvení (dopolední svačina, oběd a odpolední svačina), celodenní pitný režim a drobné upomínkové předměty a sportovní vybavení. 

Maximální počet dětí je 80, proto příliš neváhejte a co nejdříve se rozhodněte pro parádní týden a poté využijte k přihlášení formulář.

Přihláška

V přihlášce věnujte pozornost sekci Zdravotní prohlášení.

Pro bezpečnost Vašeho dítěte je důležité, abychom znali jeho zdravotní stav, a mohli tak přizpůsobit program příměstského tábora fyzické kondici a případnému zdravotnímu omezení. Informace uvedené ve zdravotním prohlášení chápeme jako přísně důvěrné a slouží pouze pro potřeby příměstského tábora. Činnosti na příměstském táboře jsou bez výjimky dobrovolné, vyplnění prohlášení je však podmínkou aktivní účasti na jednotlivých součástech programu tábora. Jestliže se během programu projeví onemocnění, omezení nebo problémy, které jste ve Zdravotním prohlášení neuvedl/a či uvedl/a nepravdivě, organizátor tábora ani táboroví vedoucí nenesou zodpovědnost za případné zdravotní či jiné poškození.

Přihláška Americký basketbalový týden

Přihláška a Zdravotní prohlášení na týdenní příměstský tábor s názvem "Americký basketbalový týden", který proběhne o letních prázdninách, ve dnech 10.-14.7. 2017 

Denní program začíná každý den ráno v 9:00 hodin a končí v 17:30 hodin.

Uzávěrka přihlášek je v pondělí 3.7.2017!Pole označená (*) musíte vyplnit.

*
*
*
*
*

Zdravotní prohlášení


*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Ověřovací kód
*

Naši partneři

Město České Budějovice
Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

Hoch Čevak   Edivia dent              Alimpek Mane ČB TPA ZŠ Kubatova MŠMT ZSD