16:12, 16:16, 19:9, 15:14

Střelci

Marek Neubauer 12, Jan Král 8, Adam Ťupa 8, Patrik Ondo 7, Tomáš Sýkora 5, Karol Lakatoš 4, Adam Zelenka, Filip Lexa, Patrik Cais po 2, Ondřej Burýšek 1, Jan Popelka

Hodnocení trenéra

O víkendu se vydali naši kadeti bojovat o body na pražské palubovky. V sobotu se utkali se silným celkem BSK Jižní Supi, v neděli se podívali do Výtoň arény na Vyšehradě. Sobotní utkání začalo jako zlý sen, který bohužel ukončil až závěrečný klakson po čtyřiceti odehraných minutách. Supi zcela zostudili Tigry a s přehledem si dokráčeli pro vítězství - viz komentář trenéra. V neděli nastoupili hráči na hřiště absolutně nekoncentrovaní a než se začali vzpamatovat, tak soupeř ve čtvrté minutě vedl 10:2. Poté následoval timeout a Tigří probuzení. Do konce první čtvrtiny stačili Budějovičtí utlumit domácí nápor a přiblížili se na rozdíl čtyř bodů. Ve druhé čtvrtině předvedli naši kadeti zatím nejlepší výkon jak na obranné, tak na útočné polovině. Do kabin se šlo v poločase za stavu 32:28 pro Vyšehrad. Vstup do druhého poločasu měli Budějovičtí kadeti skvělý. Po dvou minutách se poprvé v utkání dostali do vedení. To ovšem bylo na dlouhou dobu vše, na co se Tigři zmohli. Následovala totiž jedenáctibodová šňůra a vítězství bylo opět na straně "Výtoňských". Na tento nápor už hosté nedokázali nijak reagovat. Domácí se dostali do patnáctibodového vedení, které si udrželi až po zbytek utkání. Pro Budějovické hráče to znamenalo další a celkově již třetí porážku ze čtyř utkání. Komentář trenéra k oběma utkáním je uveden u zápasu proti BSK Jižní Supi