9:8, 17:17, 24:12, 16:12

Střelci

Tomáš Sýkory 13, Jan Král 8, Patrik Cais a Filip Lexa 7, Marek Neubauer 5, Ondřej Burýšek 4, Adam Zelenka 3, Karol Lakatoš 2, Jan Popelka TH: 20/13

Hodnocení trenéra

Sobotní utkání nezačalo pro Tigers vůbec špatně. V prvním poločase předváděli výbornou práci na obranné polovině, díky které se jim dařilo se soupeřem držet krok. Celý první poločas byl vyrovnaný a týmy si vyměňovaly koš za koš. Svědčí o tom i poločasové skóre 26:25. Třetí čtvrtina přinesla zlom utkání. Budějovičtí hráči se přestali orientovat v útoku i v obraně. Soupeř měl příliš mnoho volných pozic, které následně trestal. Ve třetím dějství zvítězili hráči Sparty v poměru 24:12, což rozhodlo o vítězi utkání. Komentář trenéra: "Sparťanům jsme byli rovnocenným soupeřem po třicet minut utkání. Pouze ve třetí čtvrtině přišel zkrat, který si nijak nedokážu vysvětlit. Skóre první, druhé a čtvrté čtvrtiny je celkem 42:37 pro Spartu. Věřím tomu, že kdyby nebylo výpadku ve třetí části, tak jsme mohli slavit vítězství. "