Výsledek zápasu


Kadeti (U17)
Liga
03.12.2017

BA 2006´Roudnice nad Labem
74 - 54
Tigers Basketball České Budějovice
13:24, 18:10, 22:9, 21:11

Střelci

Patrik Cais a Jan Král 16, Marek Neubauer a Filip Lexa 8, Jan Popelka 4, Karol Lakatoš 2, Adam Zelenka TH: 8/7

Hodnocení trenéra

"Do nedělního utkání jsme nastoupili skvěle. Vyšlo nám vše, na co jsme sáhli a soupeř se nestačil divit, když po deseti odehraných minutách svítili na ukazateli skóre 13:24 pro hosty. Ve druhé čtvrtině se ale začala naše hra bortit jako domeček z karet. Ve dvanácté minutě utkání přišla Roudnická osmibodová smršť, která znamenala přiblížení domácích na pouhých pět bodů. Po dvaceti minutách byl stav 31:34 pro Tigers. Druhý poločas sliboval vyrovnané utkání, když ale začala třetí čtvrtina, tak jsme se tentokrát nestačili divit my a soupeř šel náhle do sedmibodového vedení. Dlouhých pět minut jsme se nedokázali prosadit a soupeř trestal jednu chybu za druhou. Ve třetí čtvrtině jsme dokázali zaznamenat pouze 9 bodů. Soupeř nám jich nasázel 22. Po třiceti odehraných minutách bylo o vítězi rozhodnuto. V závěru utkání jsme již nedokázali nápor domácích zastavit a ti dovedli utkání do vítězného konce. Obě prohry mě velmi mrzí. Nebyly to zápasy, ve kterých bychom nemohli vyhrát. V naší hře je vidět patrné zlepšení. V úvodu sezóny jsme nebyli schopni se koncentrovat na vstupy do utkání, to se ale nyní změnilo. Problémy nám dělají vstupy do druhého poločasu. Třetí čtvrtina vždy rozhodla o naší porážce. Ligová tabulka začíná mít téměř konečnou podobu pro postupující týmy a na nás teď bude, abychom se pokusili někoho o důležité body obrat. Za dva týdny nás čekají dvojice Sokol Vyšehrad a Jižní Supi. Chceme se na tyto dva zápasy co nejlépe připravit a před Vánoci zvítězit na domácí palubovce."

Komentáře k zápasu

Napište nám svůj názor k tomuto zápasu. Komentáře vyjadřují sice vaše názory, nicméně urážlivé a vulgární příspěvky budou smazány! Pro vložení nového komentáře vyplňte níže uvedený formulář a zprávu uložte.

patron05.12.2017, 09:55:28
Vzhledem ke z dosavadního vývoje plynoucímu faktu, že naše střelecké možnosti se evidentně pohybují na úrovni max. 60 bodů, o čemž mimo jiné svědčí i popisovaný průběh obou víkendových utkání, nezbývá, než se ve zbytku sezony naučit podstatně přesněji střílet, nebo naopak podstatně lépe bránit, abychom soupeře buď přestříleli, nebo udrželi pod naším bodovým limitem. Samozřejmě, že nejlépe by bylo obé současně. Ale to se lehce řekne, že. :-) Nechci malovat různé obrazce, ale mám obavu, že pokud se nepovede alespoň jednou doma vyhrát, je dvanáct kol před koncem soutěže o naší budoucnosti celkem jasno a můžeme začít s přípravou.

Naši partneři

Město České Budějovice
Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

Hoch Čevak                Alimpek Mane ČB TPA ZŠ Kubatova MŠMT ZSD VH Dent