13:24, 18:10, 22:9, 21:11

Střelci

Patrik Cais a Jan Král 16, Marek Neubauer a Filip Lexa 8, Jan Popelka 4, Karol Lakatoš 2, Adam Zelenka TH: 8/7

Hodnocení trenéra

"Do nedělního utkání jsme nastoupili skvěle. Vyšlo nám vše, na co jsme sáhli a soupeř se nestačil divit, když po deseti odehraných minutách svítili na ukazateli skóre 13:24 pro hosty. Ve druhé čtvrtině se ale začala naše hra bortit jako domeček z karet. Ve dvanácté minutě utkání přišla Roudnická osmibodová smršť, která znamenala přiblížení domácích na pouhých pět bodů. Po dvaceti minutách byl stav 31:34 pro Tigers. Druhý poločas sliboval vyrovnané utkání, když ale začala třetí čtvrtina, tak jsme se tentokrát nestačili divit my a soupeř šel náhle do sedmibodového vedení. Dlouhých pět minut jsme se nedokázali prosadit a soupeř trestal jednu chybu za druhou. Ve třetí čtvrtině jsme dokázali zaznamenat pouze 9 bodů. Soupeř nám jich nasázel 22. Po třiceti odehraných minutách bylo o vítězi rozhodnuto. V závěru utkání jsme již nedokázali nápor domácích zastavit a ti dovedli utkání do vítězného konce. Obě prohry mě velmi mrzí. Nebyly to zápasy, ve kterých bychom nemohli vyhrát. V naší hře je vidět patrné zlepšení. V úvodu sezóny jsme nebyli schopni se koncentrovat na vstupy do utkání, to se ale nyní změnilo. Problémy nám dělají vstupy do druhého poločasu. Třetí čtvrtina vždy rozhodla o naší porážce. Ligová tabulka začíná mít téměř konečnou podobu pro postupující týmy a na nás teď bude, abychom se pokusili někoho o důležité body obrat. Za dva týdny nás čekají dvojice Sokol Vyšehrad a Jižní Supi. Chceme se na tyto dva zápasy co nejlépe připravit a před Vánoci zvítězit na domácí palubovce."