20:12, 6:11, 21:19, 16:13

Střelci

Marek Neubauer 15, Filip Lexa 12, Patrik Cais a Patrik Ondo 11, Matěj Žáček a Jan Král 5, Jan Popelka a David Vohradník 2, Ondřej Burýšek TH 16/10

Hodnocení trenéra

"V sobotním utkání jsme měli jasný cíl a tím bylo vítězství. Vyšehrad přijel jako třetí tým tabulky. Navíc s vědomím patnáctibodové výhry z prvního vzájemného měření sil. V první minutě zápasu jsme dostali dva laciné koše, ale bylo to poprvé a naposledy, kdy soupeř v utkání vedl. Poté jsme převzali otěže zápasu a dá se říci, že téměř celé utkání bylo v naší režii. První čtvrtinu jsme vyhráli 20:12 především díky skvělé kombinaci obran. Druhá čtvrtina byla jako zákopová válka. Obě družstva sáhla po zónové obraně a pohledný basketbal to moc nebyl. V poločase jsme vedli o 3 body. Do druhého poločasu jsme vstoupili jako ještě nikdy předtím. Během dvou minut jsme odskočili do dvanáctibodového vedení. Následovalo ale polevení v obraně a soupeř se opět přiblížil. Po třiceti minutách jsme vedli o 5 bodů. V závěrečné čtvrtině jsme se dokázali zkoncentrovat a nedali jsme soupeři žádnou šanci na zvrat. Utkání jsme dovedli do vítězného konce a dokázali jsme, že umíme hrát i s těmi lepšími celky. Velmi mě těší, že poprvé v sezóně nastoupil do utkání Matěj Žáček. Skvělý výkon předvedl také Patrik Cais, který neminul ani jeden z pěti trestných hodů a k tomu přidal 6 bodů ze hry."