Výsledek zápasu


Kadeti (U17)
Liga
17.12.2017

Tigers Basketball České Budějovice
72 - 94
BSK Modřany Jižní Supi
16:21, 16:22, 18:23, 22:28

Střelci

Marek Neubauer a Filip Lexa 16, Patrik Ondo 9, Matěj Žáček 7, David Vohradník, Patrik Cais a Ondřej Burýšek 6, Jan Král 4, Jan Popelka 2 TH: 11/9

Hodnocení trenéra

"Nedělní utkání proti Supům ukázalo výrazné zlepšení v naší útočné i obranné fázi. Přesto, že výsledek s rozdílem dvaceti bodů se může zdát jako neuspokojivý, já jsem na hráče pyšný a zcela spokojený. Oproti prvnímu vzájemnému duelu v Praze, jsme předvedli neporovnatelný výkon. Žádnou čtvrtinu jsme neprohráli více než o 6 bodů. V sobotu proti Vyšehradu jsme se na výhru hodně nadřeli a o výhře Supů rozhodlo několik základních faktorů: 1. neproměňování jasných pozic z podkoše 2. 10 daných trojek Supů. Ještě ve třetí čtvrtině jsme se vzepřeli a dokázali jsme se dotáhnout na rozdíl deseti bodů, poté nám došly síly a třikrát jsme odevzdali míč soupeři, který následně odskočil do šestnáctibodového vedení. Závěr zápasu patřil Supům, kteří si zaslouženě došli pro vítězství. Přesto, že jsme prohráli, tak v naší hře se projevuje zlepšení. Ještě máme rezervy ve "fyzičce", na kterých budeme dále pracovat. Těší mě také náš nárůst úspěšnosti TH. Po prvních čtyřech zápasech jsme se pohybovali na hranici trestuhodných 30 %. Nyní jsme mezi nejlepší desítkou celé ligy U17 s úspěšností 54 %. Všem hráčům děkuji za poctivé trénování a jejich přístup k utkáním i tréninkům. Děkuji všem rodičům za podporu a pomoc se vším během tohoto roku. Přeji všem pohodové a příjemné prožití vánočních svátků."

Komentáře k zápasu

Napište nám svůj názor k tomuto zápasu. Komentáře vyjadřují sice vaše názory, nicméně urážlivé a vulgární příspěvky budou smazány! Pro vložení nového komentáře vyplňte níže uvedený formulář a zprávu uložte.

patron18.12.2017, 18:27:41
Je škoda, že i přes pro nás neobvykle vysoký nástřel 72 bodů, není výsledek příznivější. Odečteme-li těch deset bonusových bodů za trojky a fatální půlminutový kolaps, který nás stál dalších sedm inkasovaných bodů, o sebevědomí nemluvě, jsme na nějakých 77 soupeřových bodech. A to je už zatraceně blízko. Nepříjemné je, že v sobotu vyhráli i všichni naši přímí konkurenti, takže jsme se sice posunuli o kus dopředu, ale stále bohužel zůstáváme tam, kde jsme byli. Fakt škoda. Přeji všem klidné a pohodové vánoce.

Naši partneři

Město České Budějovice
Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

Hoch Čevak                Alimpek Mane ČB TPA ZŠ Kubatova MŠMT ZSD VH Dent