BC Schwarzbach Větřní

Střelci

Kaspi 19 (5), Vláďa 16 (1/0), Martin 13 (2/1), doc. Skála 10, Méďa 7 (1), Chrášťa 3(1), Křivi, Tonda a Fíla

Hodnocení trenéra

Poslední zápas kalendářního roku a přivítali jsme poslední tým tabulky BC Schwarzbach. Soupeř přijel v minimálním možném počtu 5 kusů. Od začátku bylo jasné, jak zápas dopadne. Otázkou bylo jen jakým rozdílem. Tygři od začátku dostáli svému jménu a jednoznačně přehrávali svého soupeře. První a jediný bod v první čtvrtině dali hosté ve čtvrté minutě. Oproti tomu tygři jich zvládli za první hrací období 19. Po 1.Q vedou tygři 19:1. Ve druhé čtvrtině byli hosté střelecky úspěšnější. Připsali si rovnou 5 bodů. Tygři kontrovali 22 body a v poločase ukazovala výsledková tabule stav 41:6. Třetí čtvrtina přinesla zajímavou podívanou. Tygři nechali koncentraci a svůj um v šatně a dovolili soupeřům dokonce vyhrát celou čtvrtinu, 8:16. Celkově 49:22. Na poslední čtvrtinu dorazil Hámič, pochopitelně jen jako realizační složka. Tygři zrychlili přechod a několika jednoduchými koši opět odskočili soupeři na více než 30ti bodový rozdíl. Prostor ve hře dostali všichni hráči a zvládli bez úhony základní cíl. Vyhrát a nezranit se. Za všechny tygry přeji pohodové Vánoce a hodně zdraví a štěstí do roku 2018.