Tigers Basketball České Budějovice

Střelci

Méďa 18 (1) 3/1, Houdy 18 6/2, Hámič 17 (1) 2/2, Vláďa 10 2/2, Kaspi 4, Martin, Tonda a Křivi 2

Hodnocení trenéra

Druhou polovinu soutěže jsme začali se stejným, se kterým jsme zakončili tu první. Vyrazili jsme do Krumlova. Na poslední chvíli ochuzená sestava o „rýmičkáře“ Vojtu, Fílu a Filipa si jela pro dva povinné body. Základní pětice ve složení Kaspi, Méďa, Hámič, Vláďa a Houdy vstoupila do utkání vlažněji. První dvě minuty byly takové oťukávací. Pak tygři vytasili drápky a začali ukazovat svou kvalitu. Postupnými krůčky si bodovali náskok, který v poločase činil 16 bodů, 21:37. Klasická třetí čtvrtina už bez Kaspiho, který přišel u kus jedničky dole a odjel k ošetření na zubní pohotovost, vypadala jako chodící cvičení. Tygři k tomu přidali vlažný přístup a náskok se nenavyšoval. Důraznější proslov o přestávce mezi třetí a čtvrtou čtvrtinou vrátil tygrům „drive“ a ty dovedli zápas do poklidného vítězství o více než 20 bodů, 51:73. Poděkování patří i rozhodčímu, který ukázal své kvality. Škoda jen, že se zápas neobešel bez zdravotních potíží. Kaspimu přejeme brzké uzdravení a co nejmenší nepříjemnosti.