Výsledek zápasu


Kadeti (U17)
Liga
24.02.2018

Tigers Basketball České Budějovice
57 - 67
BSK Modřany Jižní Supi
17:20, 16:15, 11:12, 13:20

Střelci

Sýkora 20, Cais 12, Lexa 10, Král 9, Ondo 5, Žáček 1, Lakatoš TH: 12/5

Hodnocení trenéra

"Lyžařské kurzy, jarní prázdniny, blížící se přijímací zkoušky na střední školy, koncerty a mnoho dalších hráčských aktivit bohužel zavinilo, že jsme v utkání proti Supům nastoupili opět pouze v sedmi hráčích, a to jsme ještě pět minut před utkáním byli na hřišti v šesti. Přítomní hráči: Lexa - týden bez tréninku, Král - týden bez tréninku, Ondo - 2 týdny bez tréninku, Lakatoš - 1 trénink za 2 týdny, Cais - Sýkora - Žáček trénovali poctivě dva týdny před utkáním. Tréninková morálka hráčů posledních dvou týdnů byla opravdu trestuhodná. Vše vyvrcholilo čtvrtečním tréninkem, kdy 3 hráči z pěti přítomných "museli" po padesáti minutách trénování odejít. Odešli na maturitní ples. Prý byl poslední v plesové sezóně, takže tam museli jít. K utkání se vyjádřím zcela jasně a doufám, že si to zejména někteří hráči vezmou k srdci. Zápas proti Supům jsme v sobotu měli ve svých rukou, bohužel se ale hráči opět rozhodli investovat svůj čas jinam než do basketu. Mohli jsme si připsat úplně jasné vítězství. Po celou dobu utkání jsme byli lepším týmem. Bohužel nás srážely k zemi zbytečné chyby v obraně a obrovské množství neproměněných jasných pozic z podkoše. Na druhou stranu, když se podíváme na výsledek z prvního vzájemného utkání ze dne 21.10.2017, tak zjistíme, že naše hra nabrala nový směr. Z původního rozdílu šedesáti bodů jsme nyní dokázali udělat rozdíl deseti bodů, bez ohledu na sestavu hostů i domácích. Na naší hře jsou nepochybně vidět mnohá zlepšení v různých směrech, ale poslední věc, která nám chybí, je investice sebe sama." :(

Komentáře k zápasu

Napište nám svůj názor k tomuto zápasu. Komentáře vyjadřují sice vaše názory, nicméně urážlivé a vulgární příspěvky budou smazány! Pro vložení nového komentáře vyplňte níže uvedený formulář a zprávu uložte.

Patron26.02.2018, 10:31:21
S postesknutím pana trenéra samozřejmě nelze než souhlasit. Na druhou stranu, berme to trochu s nadhledem a rozumně. Už začátkem prosince bylo více méně jasno, kam nás naše hra směruje. Při pohledu na sestavu a vývoj ve skupině, je tak nějak nasnadě, že do půlky dubna už hrajeme v podstatě jen pro radost a jak to bude potom, je ve hvězdách. Minimálně polovina stabilního kádru na konci sezony odejde a bude třeba tým doplnit. Ze zcela pochopitelných důvodů moc nevěřím tomu, že naši hráči, kteří letos táhli U15 v Písku, se vrátí a písečtí, hrající letos v CB, zůstanou. Doplnění kádru tedy bude třeba odpovídajícím způsobem řešit, a variant pohříchu moc není. Máme-li mít nějakou šanci pro příští sezonu, je asi nejvyšší čas začít. Já osobně bych začal u hodnocení všech letošních zápasů. Nevím, jestli si toho někdo všiml, ale ta jsou, až na vskutku nevýznamné odchylky, všechna v podstatě stejná. A poznámka, že naše "dítě" vynechalo za poslední dvě sezony jediný zápas - o tomto víkendu - je sice irelevantní, ale stejně si ji neodpustím.

Naši partneři

Město České Budějovice
Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

Hoch Čevak                Alimpek Mane ČB TPA ZŠ Kubatova MŠMT ZSD VH Dent