Výsledek zápasu


Kadeti (U17)
Liga
15.04.2018

BSK Modřany Jižní Supi
88 - 66
Tigers Basketball České Budějovice
18:23, 26:20, 27:11, 17:12

Střelci

Neubauer Marek 21, Cais Patrik 16, Lexa Filip 11, Sýkora Tomáš 6, Žáček Matěj 5, Ondo Patrik 4, Fučík Jan 3, Král Jan 0, Lakatoš Karol 0, Popelka Jan 0

Hodnocení trenéra

"Vůbec nebudu hodnotit náš herní výkon v utkání na Supech. Za to bych tímto rád shrnul celosezónní práci, kterou tým odvedl. Od srpna jsme jako tým ušli dlouhý kus cesty. Když si vzpomenu na začátky, ve kterých hráči nebyli schopni plnit základní jednoduché pokyny a srovnám to s našimi posledními zápasy, tak nestačím žasnout a smekám před hráči a jejich zlepšením. Přiznávám, že jsem sice trošku zklamaný, protože jsem pomýšlel před sezónou na vyšší příčky, ale bohužel to nevyšlo. V úvodu sezóny byl náš herní projev poněkud zmatený a ty chyby beru na sebe. Na závěr chci ještě říci, že děkuji všem hráčům za jejich poctivý přístup k tréninkům i utkáním . Na všechny hráče jsem pyšný a bylo mi ctí s nimi pracovat. Jsem si jistý, že v budoucnu z nich budou slušní a zodpovědní lidé. Mým cílem nebyly jen výsledky, ale také práce s teenagery, v průběhu sezóny jsem si však uvědomoval, že většina z hráčů už jsou dospělí a cílevědomí chlapi, kteří vědí, co chtějí. Tímto bych chtěl poděkovat i všem rodičům za veškerou pomoc a vstřícnost. Děkuji vedení klubu za příležitost trénovat tento tým a za cenné zkušenosti, které jsem díky této sezóně získal. Tímto pro nás skončila soutěžní část sezóny, ale my rozhodně ještě nekončíme a já jsem přesvědčený, že si ještě spolu užijeme poslední dva měsíce."

Komentáře k zápasu

Napište nám svůj názor k tomuto zápasu. Komentáře vyjadřují sice vaše názory, nicméně urážlivé a vulgární příspěvky budou smazány! Pro vložení nového komentáře vyplňte níže uvedený formulář a zprávu uložte.


Naši partneři

Město České Budějovice
Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

Hoch Čevak                Alimpek Mane ČB TPA ZŠ Kubatova MŠMT ZSD VH Dent