8:16, 8:18, 19:11, 24:13

Střelci

Víťa (1/1,2) 25, Vašek Š. 10, Pavel a Roman po 6, Isaac(2/0) 4, Matyáš(2/1) a Štěpán(2/1) 3, Míra(2/1) 1, Marek(2/0) 0

Hodnocení trenéra

Utkání, které jsme měli ve své režii 23. minuta 16:41 !!!!!!! jsme prohráli tím, že jsme přestali bránit a kupili jsme zejména ve druhém poločase, ztrátu za ztrátou. Je to o to smutnější, že soupeř přijel pouze se šesti hráči a ani jednou za celé obě utkání neunikl do levé strany driblinkem levou rukou !!!!! a my jsme nebyli sto pochopit a posléze ani na hřišti realizovat takové postavení v obraně, které umožní soupeřovi driblovat pouze levou rukou !!!!!! Porazili nás dva hráči (číslo 9 a 5), kteří nastříleli dohromady 48 bodů a vždy to bylo po nájezdu doprava či po kombinaci hoď a běž !!!!!! Zejména v obraně máme na čem pracovat !!!!!