10:23, 30:12, 26:21, 16:16

Střelci

Najbrtová(6/2) 30, Soukupová(8/5) 27, Lipavská(3) 13, Theerová(2/2) 10, Hřavová 2

Hodnocení trenéra

Po prvních třech minutách (8:2) to vypadalo i z dění na hřišti na jednoznačné utkání. Kdo neviděl neuvěří. Během dalších sedmi minut jsme vstřelili pouhé dva body ale dalších 21 jsme obdrželi. Obrana se nám z hřiště totálně vytratila. Na hřišti jsme více než soupeři překáželi sami sobě. Ve druhé čtvrtině jsme změnili obranu a na soupeře to překvapivě platilo. Ve druhém poločase nás srážely velmi časté chyby v obraně po kterých jsme většinou inkasovali. Vítezství bylo zasloužené a podílely se na něm všechny hráčky na soupisce.