30:11, 22:14, 14:10, 13:23

Střelci

Proky 16 (8/6), Kaspi 15 (6/4, 1), Houdy 15 (5/3), Méďa 12 (3/1, 1), Bárt 9 (7/2, 1), Chrášťa 6 (2), Vláďa 2, Hámič 2 a Tonda 2 (2/2)

Hodnocení trenéra

Souboj prvního s druhým, to byl šlágr okresních palubovek. Tygři proti Strakám. Strakoničtí přicestovali ve sněhové loterii v kompletním složení bez rodiny Melicharů. Tygři vsadili na „starting five“ ve složení Kaspi, Bárt, Méďa, Proky a Houdy. A od začátku zápasu bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Ve druhé minutě vedli tygři 6:0 a hosté brali, Time out. Ani minutová přestávka nepomohla a tygři dál kralovali na obou stranách hřiště. První koš vsítili hosté v polovině 1.Q a korigovali jím na 13:2. Tygři kvalitní obranou nedovolovali hostům pomýšlet na snížení manka a dál předváděli výborný basketbal. Po deseti minutách ukazovala tabule skóre 30:11. I druhá čtvrtina byla zcela v režii tygrů, kteří byli neustále o krok před svým soupeřem. Ve čtrnácté minutě 39:15. O poločase drží tygři vedení 52:25 a o zápase je v podstatě rozhodnuto. Hostující hráči odchází v poločase do šatny k poradě a tygři čekají, co vymyslí. Upřímně řečeno nic. Tygři se připravili na různé varianty hry soupeře, ale pochopitelně chtěli hrát stejně, jako v prvním poločase. A to se povedlo. Po třech minutách 3.Q a deseti bodovou šňůru (62:25) zasadili tygři strakám ránu z milosti a definitivně bylo po zápase. Tygři rozšířili rotaci a chtěli v poklidu zápas dohrát. Po 3.Q - 66:35. Poslední čtvrtinu tygři zkoušeli praktikovat profesorský basket, což není jejich silná stránka, ale v poklidu dokráčeli k jasné výhře 79:58. Musím přiznat, že tuto středu byli tygři jednoznačně lepší a svého soupeře předčili ve všech činnostech. Celá tygří smečka, jak na hřišti, tak na lavičce i za stolkem zaslouží pochvalu za precizní výkon.