12:10, 22:25, 30:21, 16:22

Střelci

Najbrtová (6/2!) 22, Soukupová (3/3) 17, Theerová (1/1) 15, Žáčková (7/0 !!!) 14, Lipavská 10, Gucko 2

Hodnocení trenéra

V prvních 7-mi minutách první čtvrtiny jsem neměl žádnou připomínku. Domluvená obrana fungovala akorát se nedávaly šoupáky (= 12-14 bodů) stav 10:2. Následně poslední 3 minuty zkrat a tento úsek hry 2:8!!! Ve druhé čtvrtině to byla přetahovaná. Naše obrana si vybírala slabá okénka, která střídala naše pěkně zahrané situace 1-1. Proto v polovině hry prohra -1 bod. Ve třetí čtvrtině jsme zpřesnili hru a zahráli několik RP a najednou byl stav 14. Po prostřídání jsme ale šli do poslední čtvrtiny pouze 8. V poslední části hry se přestalo bránit a zbytečnými ztrátami po uvolnění bez míče při vyhazování jsme soupeře pustili do korekce skóre a proto minutu před konce na tabuli svítilo -1. V koncovce jsme byli šťastnější a závěrečným košem a šestkou otočili na 2. Gratulace!!! Vyhráli jsme zaslouženě. Nebýt cca 20 bodů, které jsme nedali ze šoupáků, nemusely to být takové nervy!!! :-)