23:22, 22:18, 22:12, 12:18

Střelci

Kaspi 24 (5, 5/5), Houdy 18 (7/4), Marc 12, Bárt 11 (1/1), Méďa 8 (1, 2/1), Martin 4, Štefi 2, Pája, Chrášťa, Tonda a Křivi

Hodnocení trenéra

Další důležitý a těžký zápas, ve kterém jsme přivítali kluky z Protivína. Tygři postrádali hněd čtyři členy podkošové sestavy (Proky, Vláďa, Vojta a Hámič) a tento zápas je nenašel v optimálním rozpoložení. Celý zápas probíhal ve stejných cyklech. Tygři dokázali bodově odskočit a soupeř vždy dotahoval. Po 1.Q 23:22 a v poločase 45:40. Dlouhodobě nejslabší úsek zápasů tygrů (3. čtvrtina) byl v tomto zápase opakem. Tygři si dokázali vybudovat dvouciferné vedení, v 28. minutě 67:48. Po 3.Q ukazovala tabule 67:42. V poslední čtvrtině se rozdíl pohyboval stále okolo 15 bodů a zápas se v podstatě dohrával. Poslední 2 minuty byly v režii hostů, kteří sedmi bodovou šňůrou zkorigovali konečný stav na přijatelnějších 79:70.