33:14, 26:21, 22:13, 23:20

Střelci

Najbrtová(1/0) 24, Peterková(2/1, 2) 15, Patáková(2/2) 12, Soukupová(4/4) 8, Sirůčková 4, Divišová a Vávrová po 2, Gucko(2/1) 1

Hodnocení trenéra

Krok jsme drželi se soupeřem cca 4 minuty do stavu 10:6. Poté se naše obrana změnila v nekomunikativní ementál a soupeřovy hráčky se neustále někde vyskytovaly volné ve střeleckých pozicích a téměř se nemýlily. Svědčí o tom 33 obdržených bodů za čtvrtinu a 6 trojek za první polovinu utkání.
Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a dodržovali jsme pokyny, které jsme si v šatně řekli. Vydrželo nám to pouze 6 minut. Poté jsme opět začali provozovat obranný freestyle a z toho vyplynul úsek hry 14-2. Škoda. Když si necháte říci, tak naše obrana funguje. Bohužel ten čas, po kterou funguje, je oproti času celého utkání velmi krátký. A bez toho nemůžeme myslet na lepší výsledek. Dále musíme pracovat na obranném doskoku a obraně 1-1. Práce máme dost :-) !!!