17:23, 36:45, 70:71

Střelci

Najbrtová(12/7) 23, Soukupová(9/9) 23, Peterková(2/1,1) 14, Divišová 4, Hřavová 2

Hodnocení trenéra

V utkání s no.1 naší skupiny jsme začali nebojácně, přesto že jsme nastoupili pouze v 7 hráčkách. Mezi 4-5-tou minutou nám soupeř poodskočil na 6 bodů a tak i skončila první čtvrtina. Druhá čtvrtina byl boj o každý balón a ztráta dalších šesti bodů. Ve třetí čtvrtině vzala osud utkání do rukou soupeřova hráčka č.8 a pěti trojkami rozhodla zápas. Celé utkání jsme se pokoušeli o zónovou obranu. Sparta nám názorně ukazovala, kde máme hluchá místa a trestala nás volnými střelami po naší nekomunikaci, případně nájezdem 1-1. Je pravdou, že byly chvilky kdy jsme bránili velmi zodpovědně a soupeř nám míče odevzdával. Myslím, že v 7-mi hráčkách jsme uhráli pěkný výsledek a neměli jsme se za co stydět.