14:24, 21:14, 18:1, 19:8

Střelci

Čihák 11, Klement 10, Kačírek 8, Šimonek 6, Suchánek 5, Sysel 3, Bitto 2, Hrubý, Kubíček po 1

Hodnocení trenéra

"Naším dalším soupeřem byli písečtí Sršni, kteří se od začátku soutěže vyhřívají na vrcholu tabulky bez jediné porážky. Naším cílem bylo obě utkání píseckým hráčům co nejvíce znepříjemnit a pokusit se o co nejlepší výsledek. Jsem rád, že mohu říci, že se nám to podařilo a sršně jsme potrápili a dokonce jsem jim byli i v některých úsecích hry vyrovnaným soupeřem. Dá se říci, že v obou utkáních jsme v prvním poločasech dokázali s píseckými hráči držet krok. V pátek jsme doma vyhráli první čtvrtinu, do druhé čtvrtiny však nastoupil Šimon Žák, který strhl svým výkonem vedení na píseckou stranu a až do konce utkání společně s Vojtou Wawryenem byli píseckým X faktorem. V sobotním duelu jsme Sršně zaskočili ještě více než v pátek. Agresivní obranou jsme získali několik špatných přihrávek soupeře a dokázali jsme je potrestat. Po první čtvrtině jsme vedli o 10 bodů. Ve druhé čtvrtině jsme po nástupu Žáka ještě dokázali čelit sršnímu náporu, ale bylo vidět, že nás soupeř fyzicky pomalu válcuje. V poločase jsme si udrželi těsné vedení 38:35, ve třetí čtvrtině však Sršni zcela převzali otěže utkání do svých rukou a povolili nám skórovat pouze jednou, a to z čáry trestného hodu. Dvě porážky nás samozřejmě mrzí, ale předvedli jsme skvělé výkony, které nás posunuli vpřed."