17:26, 19:13, 18:20, 25:17

Střelci

Čihák 23, Šimonek 15, Humpál 9, Kačírek, Suchánek, Kubíček, Sysel po 6, Kadlec, Zita, Papež, Hrubý po 2, Svoboda, Žahour, Klement, Bitto

Hodnocení trenéra

V sobotu odstartovala žákovská liga hráčů do 14 let. Budějovičtí Tygři se představili na domácí palubovce proti západočeským soupeřům. V sobotu byl jejich soupeřem Domažlický výběr v čele s ostrostřelcem Paidarem, který komplikoval snahy domácích na vítězství. Úvod utkání byl poněkud rozpačitý. Domácím chvíli trvalo než se vzpamatovali a zorientovali. Ve třetí minutě vedli hosté 2:10 a Tygři měli po zbytek prvního poločasu co dohánět. V poločase se šlo do kabin za stavu 36:39. Ve třetím dějství se domácí poprvé v utkání ujali vedení (46:44), soupeř však včas zareagoval a opět odskočil a strhl vedení na svou stranu. Do závěrečné čtvrtiny vstupovali Budějovičtí hráči s pětibodovým mankem, které se jim nedařilo smazat. V šesté minutě přišel kontaktní koš na 65:67 a za tři minuty už Tygři vedli 79:69. Soupeř však nehodil flintu do žita a utkání ještě zdramatizoval, když dokázal nasázet 7 bodů v poslední minutě utkání. Po čtyřiceti odehraných minutách tak svítilo na ukazateli příznivější skóre pro domácí 79:76 a Tygři se mohli radovat ze svého prvního vítězství. Komentář trenéra: "Jsem rád, že se nám podařilo zahájit soutěž vítězstvím, hráčům to určitě dodalo sebevědomí a motivaci do dalších utkání. Úvodní utkání sezóny nám v celé nahotě ukázalo, s jakými nedostatky ještě musíme pracovat. Vyprodukovali jsme obrovské množství nevynucených chyb, které nás stály spoustu sil při dotahování skóre."