Výsledek zápasu


Mladší žáci (U14)
Žákovská liga
23.09.2018

Tigers Basketball České Budějovice
58 - 94
BK Klatovy
10:36, 24:17, 13:14, 11:27

Střelci

Šimonek 13, Kubíček a Humpál po 8, Čihák 6, Klement 5, Kadlec, Zita, Sysel po 4, Suchánek 3, Žahour 2, Papež 1, Kačírek, Svoboda

Hodnocení trenéra

Komentář trenéra: "V neděli nás čekal o něco kvalitnější soupeř z Klatov. Začátek utkání byl zcela v režii hostů, kteří ovládli první čtvrtinu v poměru 10:36. V sobotu i v neděli jsme se potýkali s problémy na obranné polovině. Nedostatečný důraz na doskoku a nízká koncentrace při obraně hráče s míčem i bez míče. Mrzí mě především výpadek ze třetí čtvrtiny, kdy jsme soupeře téměř celou čtvrtinu doslova dusili a dovolili mu pouhých 7 bodů za 7 minut. Zdálo se, že se pokusíme o zvrat utkání, soupeř ale využil našich chyb a šesti rychlými body opět naše naděje utišil. Celé utkání opět provázela celá řada nepřesností, ať už nepřesných přihrávek či neproměňování některých pozic, ale takové prostě první zápasy sezóny bývají. Nutno na druhou stranu podotknout, že soupeř téměř neminul, což našim hráčům moc na sebevědomí nepřidávalo. Přesto že jsme prohráli, tak jsem s naším nedělním výkonem spokojený více než s tím sobotním. V útoku jsme se snažili hrát rychle dopředu a několikrát to skončilo velmi pohlednou akcí. Jsem rád, že nás tyto dva zápasy prověřily a ukázaly nám nedostatky, kterým je třeba se věnovat. Hráče teď čeká krátký odpočinek a ve čtvrtek odjíždíme sbírat zkušenosti na turnaj do Kaunasu. Všem hráčům děkuji za jejich nasazení a přístup ke dvěma utkáním."

Komentáře k zápasu

Napište nám svůj názor k tomuto zápasu. Komentáře vyjadřují sice vaše názory, nicméně urážlivé a vulgární příspěvky budou smazány! Pro vložení nového komentáře vyplňte níže uvedený formulář a zprávu uložte.


Naši partneři

Město České Budějovice
Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

Hoch Čevak                Alimpek Mane ČB TPA ZŠ Kubatova MŠMT ZSD VH Dent