13:13, 12:19, 17:12, 18:24

Střelci

Čihák 14, Šimonek 11, Suchánek 9, Hrubý a Humpál 7, Kubíček 4, Zita a Bitto 3, Žahour 2, Sysel, Papež, Klement, Kadlec

Hodnocení trenéra

"V předehrávce čtvrtého kola jsme po výměně pořadatelství přivítali na domácí palubovce soupeře z Žitné ulice, kterým není nikdo jiný než Sokol Pražský. Úvod utkání byl zcela v naší režii. Pražené se poněkud trápili a nemohli se vyrovnat s naší celoplošnou obranou. Na obranné polovině odvedl skvělou práci v první čtvrtině Tomáš Hrubý, který významným dílem přispěl k vedení 12:5 ze sedmé minuty utkání. Další tři minuty prvního dějství ale ovládli hosté a do druhé čtvrtiny se tak vstupovalo za vyrovnaného stavu 13:13. Ve druhé čtvrtině jsme se střelecky trápili. Dokázali jsme nastřílet pouze 12 bodů, z toho 8 bodů z čáry TH. Soupeř na tom byl v úspěšnosti proměňování o něco lépe a podařilo se mu vytvořit poločasový náskok v podobě sedmi bodů. Třetí čtvrtina připomínala začátek utkání, zdálo se, že se dostaneme do vedení a převezmeme otěže utkání. Bránila nám v tom však nízká úspěšnost v zakončení a trocha nepřesností při rozehrávce. Přesto jsme po třech čtvrtinách drželi ztráceli pouze 2 body. V závěru utkání měli více štěstí pražští hráči, kterým jsme dovolili nastřílet 24 bodů, což pro nás znamenalo nutnost se vypořádat s druhou porážkou v soutěži. Utkání jsme sice prohráli, ale musím říci, že to bylo jedno z nejpohlednějších utkání v kategorii U14, které jsem prozatím viděl. Jsem na hráče opravdu pyšný za výkon, který předvedli."