22:17, 18:16, 22:16, 21:23

Střelci

Šimonek Jakub 13, Klement Ondřej 12, Čihák Filip 11, Sysel Jakub 8, Suchánek František 7, Kubíček Jindřich a Hrubý Tomáš po 6, Kačírek Bartoloměj 4, Bitto Martin 3, Zita Matyáš 2, Kadlec Jiří, Papež Sebastián TH celkem: 30/11

Hodnocení trenéra

"Naši mladší žáci odehráli v sobotu další skvělé utkání. Na sokolské půdě v Žitné ulici se nikdy neodváží body zadarmo a i toto pravidlo se tentokrát potvrdilo. Nemohu říci, že bychom produkovali jednu chybu za druhou a tím by soupeř měl výhodu. Naše hra v útoku i v obraně byla znatelně lepší než v předchozích utkání v Klatovech a Domažlicích. Jediný problém, který rozhodl o vítězi byl náš doskok. Nebyli jsme dostatečně důslední na útočném ani obraném doskoku. Soupeř měl dvě a více možností na zakončení, zato my jsme se museli spokojit s jednou. Pár minut před koncem jsme prohrávali již o 15 bodů. Následoval timeout, po kterém jsme agresivní obranou zatlačili soupeře do kouta a o dvě minuty později jsme se dostali téměř na dostřel. Minutu před koncem vedli Sokolíci 74:70. V tu chvíli přišlo několik zlomových okamžiků, které zpečetili výhru pražských hráčů. Nám odstoupil ze hry Tomáš Hrubý, který se vyfauloval, k němu se přidal kvůli zranění musel Filip Čihák. K tomu všemu naše veškeré snahy zhatil Eliáš Hager svou trojkou, která domácím zajistila sedmibodové vedení. Z Žitné jsme odjeli s porážkou, ale rozhodně jsme se nemuseli za nic stydět. Soupeři jsme nedali výhru zadarmo a předvedli jsme skvělý výkon, a to se počítá :-)"