10:11, 6:14, 16:4, 15:16

Střelci

Hess 16 (1/0), Kačírek F. 12 (4/2), Kačírek T. 5 (2/1), Davidová, Fejfar a Štika po 4, Beníšek 2

Hodnocení trenéra

Úvod byl v naší režii (10:2), nicméně pak jsme polevili a soupeř šel do vedení (10:11). Druhá čtvrtina nebyla moc povedená a v poločase by si na nás asi nikdo nevsadil (16:25). Na přelomu třetí a čtvrté čtvrtiny jsme ovšem předvedli šnůru 20:0 a otočili vývoj na naší stranu. Škoda jen, že přišlo opět polevení a nechali jsme Písek dotáhnout až na rozdíl jednoho koše. Přesto gratuluji k vítězství a zejména k tomu, jak jsme se dokázali do zápasu i přes nepříznivý vývoj vrátit!