10:8, 4:10, 4:4, 8:2

Střelci

Vilém Štika 12, Theodor Kačírek 7, Radim Novák 4, Matěj Konrád 2, František Hladík 1, Daryna Sharkan, Martin Truhlář, Miroslav Hoch, Matyáš Stránský, Roman Zálešák

Hodnocení trenéra

"Proti Písku jsme nezačali vůbec špatně. Do útkání jsme vstoupili sebevědomě a po vyrovnané první čtvrtině všichni očekávali vyrovnaný i zbytek utkání. Ve druhé čtvrtině písečtí odskočili do čtyřbodového vedení a na nás už se podepisovala únava z předchozího utkání. Ve třetí čtvrtině se nám nepodařilo proměnit několik jasných šancí a soupeř měl před závěrečnou čtvrtinou stále čtyři body k dobru. V obou utkání se nám moc nedařilo ve střelbě, ale v poslední osmiminutovce proti Sršňům se nám čekání vyplatilo. Šesti body v řadě jsme dokázali vyrovnat skóre a byly před námi poslední dvě minuty zápasu. Stav utkání byl 24:24. Obě družstva čekala na tu správnou šanci. Žádnému hráči se dlouhou dobu nedařilo skórovat a když už to vypadalo, že se bude prodlužovat, tak se Radim Novák odhodlal ke střele téměř z tříbodového oblouku a byl úspěšný. Vedli jsme 26:24 a do konce zbývalo jen pár vteřin. Soupeři jsme ještě dali šanci na vyrovnání, když měl k dispozici dva trestné hody. Ani jeden ale neproměnil a my se v tu chvíli mohli radovat z našeho prvního vítězství."