6:8, 17:6, 4:6, 12:14

Střelci

Kačírek Teodor 8, Novák Radim 6, Beníšek Jan, Mráz Jan a Stránský Matyáš po 4, Wipplinger Karel, Kašík Filip, Barešová Anna, Sharkan Daryna po 2, Zálešák Roman, Kříž Jan, Konrád Matěj, Truhlář Martin

Hodnocení trenéra

Utkání proti jindřichohradeckým lvům pro nás začalo slibně. Po dvou minutách jsme vedli 6:0 a vypadalo to, že budeme mít trochu navrch. Hradečtí, ale dokázali srovnat krok a po osmi odehraných minutách jsme vedli o dva body. Ve druhé čtvrtině jsme párkrát zaspali v obraně a dovolili jsme soupeři poprvé v utkání odskočit do výraznějšího vedení. V poločase jsme ztráceli 7 bodů. Třetí čtvrtina přinesla opět vyrovnaný boj. Přiblížit jsme se ale nedokázali. Do závěrečné čtvrtiny jsme nastupovali se sedmibodovou ztrátou. Sice jsme dokázali ustát lví nátlak, ale už jsme neměli síly na zvrat zápasu. Čtvrtou čtvrtinu jsme vyhráli o dva body, ale to bohužel na vítězství nestačilo. Rád bych k tomuto utkání dodal, že v první vzájemném zápase jsme prohráli s jindřichohradeckým družstev o 31 bodů (20:51). Naše hra byla o poznání lepší než na začátku října. Všichni hráči odvedli kus dobré práce a za to jim patří pochvala. Chtěl bych také poděkovat všem rodičům, kteří s námi dnes jeli a podpořili nás v hledišti:-).