Výsledek zápasu


Nejmladší minižactvo (U11)
OP
20.01.2019

Lions Jindřichův Hradec
32 - 38
Tigers Basketball České Budějovice
10:8, 9:9, 4:13, 9:8

Střelci

Radim Novák 9, Vilém Štika a Jan Mráz po 8, Filip Kašík 6, Martin Truhlář, Karel Wipplinger a Roman Zálešák po 2, Stanislav Mráz, Daryna Sharkan, Eliška Jánská, Matyáš Stránský

Hodnocení trenéra

"Druhé utkání proti lvům z Jindřichova Hradce vypadalo v prvním poločase jako zákopová válka. Bojovalo se o každý centimetr palubovky a po dvou odehraných čtvrtinách jsme na soupeře ztráceli pouhé dva body. Ve třetí čtvrtině jsme zabrali v obraně a podařilo se nám proměnit několik košů z "brejků", díky kterým jsme si vytvořili sedmibodový náskok. V závěrečném čtvrtině se nám podařilo ustát lví nátlak a bylo z toho cenné vítězství. Lvům jsme tak dokázali oplatit dvě porážky z JH a Písku, kde jsme prohráli rozdílem dvaceti a třiceti bodů! V tomto utkání nemohu chválit jedince, ale chci pochválit celý tým, protože spolu po celou dobu zápasu všichni hráči drželi, pomáhali si v obraně a soupeři nedarovali nic zadarmo. Děkuji všem hráčům za obětavé nasazení a jejich výkony."

Komentáře k zápasu

Napište nám svůj názor k tomuto zápasu. Komentáře vyjadřují sice vaše názory, nicméně urážlivé a vulgární příspěvky budou smazány! Pro vložení nového komentáře vyplňte níže uvedený formulář a zprávu uložte.


Naši partneři

Město České Budějovice
Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

Hoch Čevak                Alimpek Mane ČB TPA ZŠ Kubatova MŠMT ZSD VH Dent