16:32, 16:16, 11:22, 15:16

Střelci

Peterková(2,4/2) 34, Najbrtová(5/4) 30, Soukupová(6/5) 19, Gucko(4/1) 1

Hodnocení trenéra

První utkání po vánočních prázdninách se neslo v duchu velkého množství chyb a nepřesností (ztrát). První čtvrtina byla celkem slušná, ale poté jsme se do poločasu trápili a sami svými chybami jsme se sráželi do kolen. Ve třetí a čtvrté čtvrtině jsme odskočili opět až na 35 bodů, ale koncovku jsme po prostřídání prohráli 4:13 a nechali tak soupeře zkorigovat skóre !!! Nečekal jsem, že budeme po svátcích tak moc chybovat, ale soupeř nás po našich ztrátách netrestal, takže nakonec se zrodilo napohled celkem jednoznačné vítezství.