26:24, 19:17, 11:24, 22:19

Střelci

Peterková(2, 5/3) 23, Najbrtová(11/6) 22, Soukupová(5/5) 21, Divišová 8, Gucko(2/2) a Hřavová 4, Vávrová(2/2) 2,

Hodnocení trenéra

Celé utkání kromě třetí čtvrtiny a začátku čtvrté čtvrtiny jsme tahali za kratší konec. Obdrželi jsme celkem 6 trojek a dalších minimálně 10 volných střel za dva body i když jsme věděli, že soupeř střílí velmi slušně. Největším paradoxem utkání bylo, že v momentě, kdy soupeř šel do 4 hráček, tak tento úsek jsme prohráli 16:8 !!!! Naše hra se zhroutila jak domeček z karet. Přesto hodnotím toto utkání pozitivně a doufám, že z víkendových chyb se poučíme a začneme je eliminovat. Gratuluji.