21:16, 11:16, 5:19, 15:5

Střelci

Kevin Humpál 17, Tomáš Hrubý a Jakub Sysel po 12, Matyáš Zita 5, Jiří Kadlec, Sebastián Papež a Bartoloměj Kačírek po 2, Martin Bitto, Jindřich Kubíček, Jakub Žahour, Jáchym Předota, Jakub Svoboda

Hodnocení trenéra

"Do druhého ligového kola jsme vstoupili již bez tří hráčů našeho družstva (Čihák, Šimonek, Suchánek), kteří odešli na hostování do Písku. Bylo tak otázkou, jak se s tím zbytek týmu popere, a kdo na sebe převezme roli lídra týmu. Utkání jsme zahájili sebevědomě a po úvodních deseti minutách to vypadalo slibně. Ve druhé čtvrtině jsme se trápili na útočné polovině a soupeři se podařilo skóre vyrovnat. Do kabin se šlo za vyrovnaného stavu 32:32. Hosté ve druhém poločase zavřeli podkošový prostor a znemožnili nám tak se přiblížit ke koši. Naše útočné trápení pokračovalo a po třetí čtvrtině hosté vedli již o 14 bodů. V poslední desetiminutovce jsme zkusili soupeři oplatit obranu stejnou mincí, odstoupili jsme od hráčů a riskovali tak střely z dlouhé vzdálenosti. Soupeř začal mít potíže a my se bod po bodu přibližovali. Šest minut před koncem utkání za stavu 39:53 jsme soupeře doslova zválcovali a vyhráli jsme následující čtyři minuty 11:0, čímž jsme se přiblížili na rozdíl tří bodů. V poslední minutě jsme ještě dokázali upravit skóre na 52:54, ale to bylo to poslední, na co jsme měli síly. V závěru měl soupeř výhodu čtyř trestných hodů, z čehož dva proměnil a zajistil si tak výhru. Nezbylo nám tak nic jiného, než se s porážkou smířit. Přesto, že jsme prohráli, tak musím naše hráče pochválit za bojovnost a úsilí, které tomuto utkání obětovali. Když už se zdálo, že je utkání ztracené, tak to nevzdali a bojovali až do poslední vteřiny. Navíc jsme poprvé narazili na soupeře, který bránil velmi zataženě a nebyli jsme na to připravení, i tak jsme na to ale dokázali velmi dobře zareagovat. Nezbývá nám nic jiného, než věřit, že v odvetném utkání si body přivezeme body my!"