21:15, 14:18, 19:15, 3:15

Střelci

Kevin Humpál 17, Jakub Sysel 13, Ondřej Klement 11, Martin Bitto 6, Matyáš Zita a Tomáš Hrubý po 4, Bartoloměj Kačírek 2, Jindřich Kubíček, Sebastián Papež, Jáchym Předota, Jiří Kadlec, Kryštof Dobeš, Jakub Žahour

Hodnocení trenéra

"Nedělení utkání se neslo v hodně podobném duchu jako to sobotní. Velmi vyrovnaný první poločas, dobrá třetí čtvrtina a vyhoření ve čtvrté čtvrtině. Asi tak by se dal charakterizovat náš nedělní zápas proti pražským Tygrům. Ještě v poločase jsme vedli o dva body a druhý poločas sliboval vyrovnanou koncovku. Úvod druhého poločasu již tradičně patřil hostům, protože jsme ho zahájili zcela nekoncentrovaně. Po dvou minutách se Tygři dostali do čtyřbodového vedení a bylo to vůbec poprvé v utkání, kdy se vedení ujali. Naštěstí jsme se včas probrali a po třech minutách jsme strhli vedení opět na svou stranu a vytvořili si šestibodové vedení. Do závěrečné čtvrtiny jsme vstupovali za stavu 54:48. V posledních deseti minutách utkání nám došly síly, nebyli jsme schopni proměnit jasné šance a navíc jsme nebyli důrazní na doskoku. Pražští hráči dokázali otočit utkání a body opět putovaly do Prahy. Přesto, že jsme prohráli, tak nejsem zklamaný. Tento víkend jsme odehráli dvě velmi vyrovnaná, fyzicky i psychicky náročná utkání. Museli jsme se vypořádat s dotahováním soupeře, zataženou obranou i s vlastní psychikou, což je pro nás důležité a věřím, že taková utkání pro nás mají větší smysl než nějaká výhra. Všichni hráči se skvěle vypořádali s postrádáním tří stěžejních hráčů družstva a dokázali, že umí hrát i bez nich. Těším se na další taková utkání a děkuji hráčům za bojovnost a výkony, které předvedli."