Lions Jindřichův Hradec
14:17, 14:22, 24:14, 19:16

Střelci

Hodnocení trenéra

Duel Budějovických Tygrů a Jindřichohradeckých Lvů nabídl velmi zajímavou podívanou. Dá se říci, že Lvi měli od druhé čtvrtiny trošku navrch a snažili se o vytvoření dostatečného náskoku, který by jim zajistil klidný zbytek utkání. V poločase jindřichohradečtí vedli o 11 bodů a svůj náskok navýšili na začátku druhého poločasu až na 19 bodů. V tu chvíli začal budějovický otáčkoměr. Tygři ze stavu 36:51 během sedmi minut otočili skóre na 61:53, v koncovce si udrželi pevnější nervy a nakonec zvítězili 71:69! Všem hráčkám i hráčům patří velká pochvala za to, že utkání nevzdali a bojovali až do závěrečného hvizdu!