Výsledek zápasu


Nejmladší minižactvo (U11)
17.02.2019

Tigers Basketball České Budějovice
56 - 23
Sršni Písek C
24:3, 4:8, 18:4, 10:8

Střelci

Mráz Jan 12, Kačírek Teodor a Stránský Matyáš po 10, Kašík Filip 6, Jánská Eliška a Hladík František po 4, Mráz Stanislav, Hrubý David, Zálešák Roman, Barešová Anna a Novák Radim po 2, Luňáček Rudolf, Sharkan Daryna

Hodnocení trenéra

"Druhé utkání proti domácím Sršňům začalo pro naše družstvo slibně. Po úvodních osmi minutách jsme vedli o 21 bodů a zdálo se, že si v klidu dojdeme pro druhé vítězství. Ovšem jak to tak bývá, tak Sršni nedali svou kůži zadarmo a ve druhé čtvrtině začali našim hráčům znepříjemňovat život na palubovce. Písečtí hráči ovládli druhou čtvrtinu a mírně zdramatizovali průběh utkání. Ve druhém poločase jsme měli mírně navrch, ale Sršni bojovali až do poslední vteřiny. Druhá a čtvrtá čtvrtina nabídla divákům velmi vyrovnaný a vypjatý basketbal, který se musel líbit každému divákovi. Nakonec jsme dokázali uhájit bodový náskok a body jsme si odvezli domů. Děkuji všem rodičům za pomoc s dopravou a povzbuzování v hledišti, a samozřejmě také děkuji všem hráčkám a hráčům za předvedené výkony a bojovnost v obou utkání."

Komentáře k zápasu

Napište nám svůj názor k tomuto zápasu. Komentáře vyjadřují sice vaše názory, nicméně urážlivé a vulgární příspěvky budou smazány! Pro vložení nového komentáře vyplňte níže uvedený formulář a zprávu uložte.


Naši partneři

Město České Budějovice
Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

Hoch Čevak                Alimpek Mane ČB TPA ZŠ Kubatova MŠMT ZSD VH Dent