Výsledek zápasu


Nejmladší minižactvo (U11)
14.04.2019

Tigers Basketball České Budějovice
33 - 15
Sršni Písek C
6:3, 6:2, 9:4, 10:6

Střelci

Filip Kašík, Daryna Sharkan a Matyáš Stránský po 6, Radim Novák a Jan Kříž po 4, Anička Barešová 3, Martin Truhlář, Rudolf Luňáček a Eliška Jánská po 2

Hodnocení trenéra

Poslední utkání této sezóny sehráli naši nejmladší minižáci ve velkém stylu. Několik velmi pohledných akcí ozdobilo jejich výkon a skvělá obrana zpečetila jejich šesté vítězství v řadě. Pochvalu si zaslouží především Radim Novák, který se v obraně skvěle postaral o píseckého ostrostřelce Němečka. Speciální pochvalu bych chtěl věnovat Matyášovi Stránskému, který odehrál dvě utkání se zdravotními potížemi. Děkuji všem hráčkám a hráčům za jejich předvedené výkony. Je vidět, že jsme odvedli velký kus práce a naše hra se oproti říjnu posunula hodně dopředu. Doufám, že se budeme zlepšovat i nadále. Děkuji také všem rodičům za pomoc a podporu během všech turnajů.

Komentáře k zápasu

Napište nám svůj názor k tomuto zápasu. Komentáře vyjadřují sice vaše názory, nicméně urážlivé a vulgární příspěvky budou smazány! Pro vložení nového komentáře vyplňte níže uvedený formulář a zprávu uložte.


Naši partneři

Město České Budějovice
Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

Hoch Čevak                Alimpek Mane ČB TPA ZŠ Kubatova MŠMT ZSD VH Dent