16:17, 20:10, 10:14, 15:16

Střelci

Soukupová(4/4) 22, Najbrtová(10/5) 17, Peterková(2/0) 12, Gucko(1/0) 8, Divišová 2

Hodnocení trenéra

V této odvetě jsme vyhráli pouze jednu čtvrtinu a přesto jsme zvítězili. To je varování do dalších utkání. Přitom v 25. minutě stav skóre 41:29 ! V tu dobu jsme měli 9 minut velmi hluchých a najednou se stav otočil na 50:47. Tento úsek hry jsme prohráli 21:3 !!!! Soupeře jsme dostali na koně zbytečnými ztrátami, nedůrazným zakončením a tím neproměněním tutovek a zejména jsme v tuto chvíli přestali bránit a pustili jsme soupeřovi hráčky do jednoduchých zakončení a když k tomu přičteme obranný doskok spočívající ve sledování míče nebylo se čemu divit. Poté začala fungovat změna obrany a závěrečné skóre vyšlo v náš prospěch. Obě utkání přinesla pěkný basket a výhodu oslabení týmu pražských tygrů jsme dokázali využít v obou dvou utkáních. Gratulace!!!