Výsledek zápasu


Mladší žáci (U14)
22.02.2019

Jiskra Domažlice
91 - 72
Tigers Basketball České Budějovice
27:17, 30:15, 16:24, 18:16

Střelci

Kevin Humpál 18, Bárt Kačírek a Kuba Sysel po 14, Ondra Klement 8, Jirka Kadlec 7, Kryštof Dobeš a Maty Zita po 4, Ondra Rokoský 2

Hodnocení trenéra

„Suchý basketbalový únor, tréninková krize, nemoci, bolístky, školní resty. Tyto faktory se podepsaly na našem výkonu v dohrávce šestého a sedmého kola na západu Čech. Většina hráčů našeho družstva strávila v únoru více času na lyžích než v tělocvičně, bylo tak otázkou, v jaké sestavě a s jakou formou odjedeme k utkáním do Domažlic a Rokycan.“….. Páteční utkání pro nás nezačalo vůbec dobře. Minuli jsme několik jasných šancí a dlouhou dobu nám trvalo, než jsme se dostali do zápasového tempa. Naše trápení trvalo dlouhých dvacet minut a do šaten jsme šli s pětadvacetibodovým mankem. Úvod druhého poločasu byl zcela v naší režii a snad poprvé v sezóně se stalo, že jsme ve třetí čtvrtině dokázali soupeře přehrát. Bod po bodu jsme bodový rozdíl stahovali a ve dvacáté osmé minutě jsme se přiblížili na pouhých devět bodů. V posledních dvou minutách třetího dějství jsme párkrát zbytečně zazmatkovali a v tu chvíli domažlickým naposledy svitla jiskra naděje na záchranu utkání. Po třiceti minutách jsme prohrávali o 17 bodů. I když to v poločase vypadalo na výprask, tak jsme se dokázali vrátit do utkání a ukázali jsme, že umíme bojovat.

Komentáře k zápasu

Napište nám svůj názor k tomuto zápasu. Komentáře vyjadřují sice vaše názory, nicméně urážlivé a vulgární příspěvky budou smazány! Pro vložení nového komentáře vyplňte níže uvedený formulář a zprávu uložte.


Naši partneři

Město České Budějovice
Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

Hoch Čevak                Alimpek Mane ČB TPA ZŠ Kubatova MŠMT ZSD VH Dent