Výsledek zápasu


Mladší žáci (U14)
10.03.2019

Tigers Basketball České Budějovice
85 - 55
BK Teplice
23:12, 22:9, 25:18, 15:16

Střelci

Kevin Humpál 20, Ondřej Klement 16, Tomáš Hrubý 15, Bárt Kačírek 8, Jindra Kubíček 6, Kuba Sysel 5, Maty Zita 4, Martin Bitto, Jakub Svoboda, Jirka Kadlec a Ondra Rokoský po 2, Jáchym Předota, Lukáš Tvaroh, Séba Papež, Jakub Žahour

Hodnocení trenéra

Po sobotním soupeři z čela tabulky jsme doma přivítali soupeře z jejího opačného konce....."Dá se říci, že 38 minut jsme odehráli celkem s přehledem a soupeře jsme téměř k ničemu nepustili. První dvě minuty utkání ale byly jako ze zlého snu. Do utkání jsme vstoupili zcela nekoncentrovaně a mysleli si, že se hráči z Teplic porazí sami. Když po dvou minutách hosté vedli, následoval domácí oddechový čas, který naštěstí vše změnil a bylo jasné, jakým směrem se utkání bude ubírat. Body tentokrát zůstaly doma. Za celý víkend předvedlo několik hráčů nadstandardní výkon, který mě velmi mile překvapil. Nebudu je tentokrát jmenovat, protože oni moc dobře vědí, o koho se jedná. Za dva týdny se zúčastníme mezinárodního turnaje ve Francii a já doufám, že nasbírané zkušenosti na turnaji zúročíme. Děkuji všem hráčům za jejich nasazení."

Komentáře k zápasu

Napište nám svůj názor k tomuto zápasu. Komentáře vyjadřují sice vaše názory, nicméně urážlivé a vulgární příspěvky budou smazány! Pro vložení nového komentáře vyplňte níže uvedený formulář a zprávu uložte.


Naši partneři

Město České Budějovice
Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

Hoch Čevak                Alimpek Mane ČB TPA ZŠ Kubatova MŠMT ZSD VH Dent