18:14, 15:24, 21:22, 9:23

Střelci

Kevin Humpál 12, Ondřej Klement 12, Bartoloměj Kačírek 12, Tomáš Hrubý 7, Jiří Kadlec a Martin Bitto po 6, Jakub Sysel, Matyáš Zita, Jindřich Kubíček a Sebastián Papež po 2, Jáchym Předota, Lukáš Tvaroh, Ondřej Rokoský, Jakub Žahour, Jakub Svoboda TH: 6/1, Trojky: 2

Hodnocení trenéra

Mostečtí dorazili na jih Čech ve značně oslabené sestavě, kapitán Fröhlich se ale svými osmadvaceti body postaral o jejich vítězství.... "Utkání pro nás nezačalo vůbec špatně. Ondra Klement dokázal v úvodu hry odstřihnout hostujícího kapitána od míče a jeho spoluhráči nevěděli, která bije. Devět minut první čtvrtiny jsme byli lepší na obou polovinách hřiště. Za stavu 18:8 jsme ale na chvíli ztratili koncentraci a po deseti minutách hry jsme vedli o pouhé čtyři body. Ve druhé čtvrtině hosté převzali vedení, stále jsme však byli na dostřel. Do druhého poločasu jsme šli s pětibodovým mankem. Ve 25.minutě se hrálo opět od nuly (46:46). Po třech čtvrtinách vedli hosté o šest bodů. Poslední desetiminutovka přinesla opět obrat ve skóre. Po čtyřech odehraných minutách jsme vedli 63:60. V tu chvíli ale musel ze hřiště výborně hrající Tomáš Hrubý. Posledních šest minut jsme prohráli 0:23 a bylo jasné, že na výhru nemáme nárok. Mrzí mě, že jsme takhle dobře rozehrané utkání nedokázali dotáhnout do konce. Nezbývá než to zkusit napravit proti Teplicím."