Výsledek zápasu


Mladší žáci (U14)
14.04.2019

BK Kunratice DDM P10
55 - 38
Tigers Basketball České Budějovice
14:11, 9:10, 18:8, 14:9

Střelci

Tomáš Hrubý 10, Jakub Sysel 9, Kačírek Bartoloměj 6, Jindřich Kubíček 5, Matyáš Zita 4, Jiří Kadlec a Ondřej Rokoský po 2, Lukáš Tvaroh, Martin Bitto, Jakub Žahour, Jakub Svoboda

Hodnocení trenéra

Naši hráči U14 se rozloučili s působením v žákovské lize porážkou. Bohužel v dohrávce posledního kola nestačili na družstvo Kunratic a z Prahy se vrátili s prázdnou. Úvod utkání patřil domácím. Na první body jsme čekali dlouhé čtyři minuty, zatímco Kunratičtí byli při chuti. V páté minutě první čtvrtiny jsme ztráceli na soupeře 8 bodů, zbývajících pět minut ale patřilo nám. Do šaten se šlo za stavu 21:23. Do třetí čtvrtiny nastoupili domácí v plné sestavě, které jsme nedokázali fyzicky konkurovat. Za několik málo minut jsme prohrávali o 12 bodů a o vítězi nebylo pochyb. Výšková převaha a fyzická vyspělost stačila Kunratickým na vítězství...."Troufnu si říci, že za sebou máme velmi plodnou a víceméně i úspěšnou sezónu. Celý ročník soutěže jsme odehráli s o rok mladšími hráči, kteří získali mnoho zkušeností a jejich hra s v průběhu roku znatelně posunula vpřed. Nezbývá nám nic jiného než věřit, že všechny zkušenost zúročíme v nadcházejícím boji o mistra ČR v kategorii U13. Děkuji všem hráčům za jejich práci při tréninku i za jejich odhodlanost ve všech utkáních. Děkuji také všem rodičům za spolupráci a podporu během celé sezóny."

Komentáře k zápasu

Napište nám svůj názor k tomuto zápasu. Komentáře vyjadřují sice vaše názory, nicméně urážlivé a vulgární příspěvky budou smazány! Pro vložení nového komentáře vyplňte níže uvedený formulář a zprávu uložte.


Naši partneři

Město České Budějovice
Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

Hoch Čevak                Alimpek Mane ČB TPA ZŠ Kubatova MŠMT ZSD VH Dent