8:21, 18:11, 23:12, 21:12

Střelci

Tomáš Hrubý 18, Kevin Humpál 12, Jiří Kadlec 8, Jakub Svoboda 6, Jakub Sysel 5, Ondřej Klement, Bartoloměj Kačírek a Jindřich Kubíček po 4, Kryštof Dobeš, Sebastián Papež a Martin Bitto po 2, Ondřej Rokoský, Jakub Žahour

Hodnocení trenéra

V sobotu jsme se již po čtvrté v této sezóně utkali s týmem z Rokycan. Již ve třetím utkání byli rokycanští velmi nepříjemným soupeřem a jen s těží jsme si z Rokycan vezli dva body. Tentokrát se ale zdálo, že si body odvezou oni. Zpočátku to vypadalo, že se naše střelecká impotence z úterý ještě nevytratila. Po čtyřech odehraných minutách totiž hosté vedli 0:10 a my jen obstřelovali koš, jak se dalo. Po desetiminutovém trápení vedli hosté 8:21. Naše trápení pokračovalo dál a trvalo ještě celých pět minut. Po patnácti odehraných minutách jsme prohrávali už o 20 bodů (10:30). V tu chvíli jsme se však vzchopili a začali jsme soupeře dotahovat. Do šaten jsme šli se ztrátou šesti bodů. Ve třetí čtvrtině hostům už docházela energie a my se ve 25.minutě poprvé ujali vedení. Utkání se nám naštěstí podařilo dohrát bez dalších zbytečných zaváhání. Chtěl bych vyzdvihnout výkon Jirky Kadlece ze třetí čtvrtiny. Svými nájezdy a odvahou v obraně nastartoval náš tým k výhře a dodal tak všem hráčům sebevědomí, které každému na hřišti v tu chvíli chybělo. Na závěr bych chtěl pochválit družstvo Rokycan, protože se od začátku sezóny posunulo o velký kus dopředu.