12:8, 10:15, 8:5, 19:24

Střelci

Bartoloměj Kačírek 15, Jakub Šimonek a Tomáš Hrubý po 10, Matyáš Zita 6, Martin Bitto a Jiří Kadlec po 4, Jakub Svoboda, Jáchym Předota

Hodnocení trenéra

"Po prvním odehraném utkání dolehla na naše hráče únava. Na hřišti jsme se prali úplně se vším. Zkazili jsme co jsme mohli a neproměnili jsme téměř žádnou šanci. Dlouhou dobu nám trvalo než jsme dokázali domácím odskočit a trochu si odpočinout. Pelhřimovští ale nedali svou kůži zadarmo. Když už se tři minuty před koncem utkání za stavu 39:51 zdálo, že si odvezeme další výhru, tak Sojky zabrali a za dvě minuty dokázali snížit své manko na pouhé dva body. Za stavu 49:51 jsme naštěstí udrželi míč pod kontrolou a připsali si tak cennou a vydřenou výhru. Jsem na hráče velmi hrdý, protože jsou teď po obrovským tlakem. Tento týden někteří z nich odehrají celkem 5 utkání. Bude pro nás důležité se pořádně zregenerovat, doléčit nemoci, zranění a připravit se na vrchol sezóny, který nás čeká již za měsíc. Děkuji hráčům za to, že to včera v závěru nevzdali."