Výsledek zápasu


Starší minižáci (U13 h)
13.04.2019

Tigers Basketball České Budějovice
85 - 47
BK Sojky Pelhřimov
24:18, 18:11, 20:9, 23:9

Střelci

Filip Čihák a Kevin Humpál po 15, Jakub Šimonek 13, Michal Grill 10, Martin Bitto 8, Tomáš Hrubý 6, Bartoloměj Kačírek a Jindřich Kubíček po 4, Jiří Kadlec a Ondřej Klement po 2, Sebastián Papež, Jakub Svoboda, Jáchym Předota

Hodnocení trenéra

"Do druhého utkání jsme vstoupili s vědomím, že to první jsme vyhráli o 50 bodů. To pravděpodobně v hráčích vyvolalo pocit, že už se nemusí snažit a že se pelhřimovští porazí sami. Náš zcela nekoncentrovaný vstup do utkání a laxní přístup byl signálem pro Sojky, že jsme to zabalili. V páté minutě za stavu 5:12 přišel oddechový čas, který naštěstí zafungoval a za dvě minuty jsme již vedli 17:14. Od té chvíle jsme drželi otěže zápasu ve svých rukách. Tímto utkáním pro nás skončila krajská soutěž, nicméně ta pravá soutěž teprve začíná. Za celý rok jsme neodehráli téměř žádné těžké utkání a nyní nás čeká před vrcholovým turnajem několik prověrek, které naši herní i psychickou formu bezpochyby prověří. Všichni hráči věnovali dosavadnímu průběhu této sezóny obrovské úsilí. Hráli jsme dvě soutěže zároveň, přičemž liga U14 stála všechny hodně sil. Nezbývá nám nic jiného než věřit, že se všechny tréninky, turnaje a přátelská utkání vyplatí. Máme před sebou měsíc práce, do kterého musíme investovat všechno, co v sobě máme. Já doufám, že se v hráčích ten pravý hlad po vítězství ještě probudí a zúročí všechny zkušenosti, které v průběhu sezóny nasbírali. Každopádně takový výpadek jako proti Pelhřimovu už se v této sezóně nemůže opakovat! Děkuji všem rodičům za spolupráci a pomoc během sezóny."

Komentáře k zápasu

Napište nám svůj názor k tomuto zápasu. Komentáře vyjadřují sice vaše názory, nicméně urážlivé a vulgární příspěvky budou smazány! Pro vložení nového komentáře vyplňte níže uvedený formulář a zprávu uložte.


Naši partneři

Město České Budějovice
Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

Hoch Čevak                Alimpek Mane ČB TPA ZŠ Kubatova MŠMT ZSD VH Dent