10:2, 10:12, 2:14, 8:4

Střelci

Téďa Kačírek 13, Darynka Sharkan a Honza Beníšek po 6, David Hrubý a Filip Kašík po 2, Matěj Konrád 1, Mirďa Hoch, Stáňa Mráz, Martin Truhlář, Anička Chyňavová, Eliška Jánská, Radim Novák

Hodnocení trenéra

Druhé utkání sehráli Tigers proti domácím Sršňům, kteří nastoupili k utkání pouze s devíti hráči. Tigers nezačali vůbec špatně. Po první čtvrtině vedli 10:2 a v polovině druhé čtvrtiny ještě stále hrálo skóre v jejich prospěch. Po dvanácti odehraných minutách vedli Tigers 20:4. V tu chvíli ale na tygry dolehla únava. Nebyli schopni doslova ničeho. Sršni využili tygřího zaváhání a během dvou minut se přiblížili na 20:14. Po poločase již Tigers fyzicky odpadli. Zbídačení tygři se po zbytek utkání plahočili po hřišti a sledovali soupeře, jak sází bod po bodu. Na závěr se budějovičtí ještě sice pokusili o zvrat utkání, ale na otočení skóre už neměli dostatek sil. Ze svého prvního vítězství se tak mohli radovat písečtí Sršni......Komentář trenéra k oběma utkáním: „Před dvěma týdny jsme sehráli dva skvělé zápasy. Dalo by se říct, že krása střídala nádheru. V Písku jsme proti Jindřichovu Hradci nezačali vůbec špatně. Soupeř měl ale již jedno utkání v nohou a my byli čerství. Hradecké jsme od začátku do ničeho nepustili a připsali jsme si další výhru. To, co se dělo po utkání proti Jindřichovu Hradci si do teď nedokážu nijak vysvětlit. Těžko se mi hledají slova, jak bych popsal náš výkon proti Písku. První pětka hrála polovinu utkání na hraně svých možností a držela tak naše družstvo v naději na další výhru. Ovšem v momentě, kdy jsme vystřídali, tak písečtí vytvářeli na naše hráče tlak, na který nejsou zvyklí. Nedokázali jsme vyhodit z outu, nedokázali jsme driblovat ani zakončit. Na přelomu druhé a třetí čtvrtiny nás písečtí doslova rozdrtili. Za deset minut dokázali zvrátit utkání bodovou šňůrou 20:2. Tento úsek rozhodl o vítězi utkání."