24:14, 24:25, 21:15, 26:19

Střelci

Soukupová B.(7/4) a Najbrtová (11/10) po 20, Brůžková 10, Theerová 8, Soukupová D. a Pazourková po 6, Divišová 2, Vávrová(2/1) 1

Hodnocení trenéra

Prvních pět minut jsme hráli co jsme si naordinovali a stav byl 7:10. Poté nepochopitelný výpadek po prostřídaní a po první čtvrtině stav 14:24. Ve druhé čtvrtině se situace opakovala. 15. minuta 28:28, poté opět výpadek a stav na konci čtvrtiny 39:48. V těchto chvílích jsme chybovali v návratu do obrany a zejména v nekomunikaci v obranné činnosti při řešení clon bez míče. Ve třetí čtvrtině se nám už nepovedlo zopakovat nástup do čtvrtiny a skóre postupně narůstalo. V poslední čtvrtině jsme už střídali celé pětky a do hry jsme dostali všechny hráče. Je to škoda, protože díky fatálním chybám v obraně jsme DBAK povolili 95 bodů, což je na můj vkus MOC !!! Tak uvidíme při odvetě.