Výsledek zápasu


Juniorky (U19)
Liga
27.10.2019

Aritma Praha
46 - 78
Tigers Basketball České Budějovice
13:16, 13:23, 11:20, 9:19

Střelci

Pazourková(4/3) 23, Najbrtová(4/3, 3) 18, Brůžková, Theerová a Soukupová D. po 8, Divišová(2/2, 1) 5, Vacková 4, Kortusová 2

Hodnocení trenéra

Toto utkání i když vítězné, bylo ve znamení neuvěřitelných ztrát. Ať už nadriblováním před soupeře a odevzdáním míče při střelbě, snahou pod košem soupeře vždy přihrát o zem, nepřesnými přihrávkami (místy až minelami) do RP, přecházením střeleckých pozic při zatažené obraně soupeře nebo nepřipravenou střelbou při které jsme netrefili ani zařízení … . Poté co jsme přišli o rozehrávačku (zranění Barči) se nám nepodařilo zorganizovat hru a náš postupný útok místy připomínal chaos. Dnes měla svůj střelecký záblesk Kačka (a mohlo to být ještě líp kdyby … :-) ) , doufám, že na něj nezapomene !!! Jinak na dnešní výkon (zatím nejhorší v sezoně) rychle zapomeňte a pojďme se soustředit na další dvojutkání s Klatovy.

Komentáře k zápasu

Napište nám svůj názor k tomuto zápasu. Komentáře vyjadřují sice vaše názory, nicméně urážlivé a vulgární příspěvky budou smazány! Pro vložení nového komentáře vyplňte níže uvedený formulář a zprávu uložte.


Naši partneři

Město České Budějovice
Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

Hoch Čevak                Alimpek Mane ČB TPA ZŠ Kubatova MŠMT ZSD VH Dent VH Dent