Výsledek zápasu


Juniorky (U19)
Liga
27.10.2019

Aritma Praha
46 - 78
Tigers Basketball České Budějovice
13:16, 13:23, 11:20, 9:19

Střelci

Pazourková(4/3) 23, Najbrtová(4/3, 3) 18, Brůžková, Theerová a Soukupová D. po 8, Divišová(2/2, 1) 5, Vacková 4, Kortusová 2

Hodnocení trenéra

Toto utkání i když vítězné, bylo ve znamení neuvěřitelných ztrát. Ať už nadriblováním před soupeře a odevzdáním míče při střelbě, snahou pod košem soupeře vždy přihrát o zem, nepřesnými přihrávkami (místy až minelami) do RP, přecházením střeleckých pozic při zatažené obraně soupeře nebo nepřipravenou střelbou při které jsme netrefili ani zařízení … . Poté co jsme přišli o rozehrávačku (zranění Barči) se nám nepodařilo zorganizovat hru a náš postupný útok místy připomínal chaos. Dnes měla svůj střelecký záblesk Kačka (a mohlo to být ještě líp kdyby … :-) ) , doufám, že na něj nezapomene !!! Jinak na dnešní výkon (zatím nejhorší v sezoně) rychle zapomeňte a pojďme se soustředit na další dvojutkání s Klatovy.

Komentáře k zápasu

Napište nám svůj názor k tomuto zápasu. Komentáře vyjadřují sice vaše názory, nicméně urážlivé a vulgární příspěvky budou smazány! Pro vložení nového komentáře vyplňte níže uvedený formulář a zprávu uložte.


Naši partneři

Město České Budějovice
Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

Bosh Hoch Čevak                Alimpek Mane ČB TPA ZŠ Kubatova MŠMT ZSD VH Dent VH Dent VH Dent