10:19, 18:16, 18:18, 12:20

Střelci

Pazourková(2/1) a Soukupová B.(1/1) po 11, Najbrtová(2/1) 9, Zajíčková 8, Theerová 6, Vacková(2/1) 3, Divišová a Soukupová D. po 2

Hodnocení trenéra

Vedení 5:0 nás tak uchlácholilo, že rázem to bylo 5:9, 7:17. Naše slabší chvilka vrcholila ve 14. minutě 17:31. Po přidání důrazu v obraně jsme zakončili poločas za stavu 28:35. Ještě dalších 8 minut ve druhé půli jsme pokračovali ve velmi slušném výkonu 43:44. Poté naše koncentrace klesla, neproměnili jsme pár jednoduchých košů a soupeř nám utekl na deset bodů. Ještě začátkem čtvrtiny 50:56 jsme mohli pomýšlet na překvapení kola, ale soupeř se v poslední čtvrtině a zejména v koncovce nenechal zaskočit a my mu to i zjednodušili tím, že jsme se víc soustředili na nepřesné výroky rozhodčích než na hru. Škoda, utkání z naší strany určitě nebylo špatné i vzhledem k absencím, které jsme měli. Začněte pracovat na věcech které vám říkám individuálně během utkání, místy si totiž připadám jako kafemlýnek, který každé utkání vytýká ty samé chyby stejným hráčkám.