21:23, 17:12, 28:31, 21:18

Střelci

Najbrtová (2/1, 2) 23, Soukupová(4/2) 22, Peterková(1/1, 1) 12, Baláková 10, Soukupová D. 8, Pazourková (2/1) 8, Lipavská (1/1) 3, Zajíčková(2/2) 2

Hodnocení trenéra

V posledním utkání základní skupiny jsme hostili tradičního soupeře z Plzně. Oproti předchozímu utkání v Plzni jsme nastoupili s podstatně menším respektem a většinu první čtvrtiny jsme tahali za delší konec lana (poslední 2 minuty 1:8 !!!). Ve druhé čtvrtině jsme zlepšili obranu a trpělivou hrou šli do tříbodového vedení. Třetí čtvrtina byla jako na houpačce 2. minuta 46:39, 5. minuta 46:45, 6. minuta 55:47, 7.minuta 55:54, 9. minuta 66:59 abychom čtvrtinu ukončili se skóre 66:66. Střídali jsme výborné okamžiky s těžkými hrubými chybami v obraně. Poslední čtvrtina začala v obráceném gardu než čtvrtina třetí. Organizace naší hry se začala rozpadat a soupeř toho začal náležitě využívat 2. minuta 68:72 (time-out). Moc nepomohl. 6. minuta 74:81 (time-out). Opět jsme si důrazněji řekli, že je třeba organizovat hru a nehrát individuálně do plné obrany. A hle začalo to fungovat. Na začátku 10. minuty jsme stav otočili na 87:83. V koncovce i přes chybu, kterou soupeř nevyužil (volná trojková střela) jsme už vítězství nepustili.