Výsledek zápasu


Muži A
2. Liga
05.10.2019

Tigers Basketball České Budějovice
70 - 84
BK Levharti Chomutov
21:26, 21:21, 16:12, 12:25

Střelci

Daniel Hejda 22, David Šlachta a Marek Neubauer po 10, Štěpán Fical 9, Filip Kubát 8, Ruda Vaclík a Martin Štefanský po 4, Vojtěch Šourek 3, Jan Král, Radek Vyskočil

Hodnocení trenéra

V sobotu se po dlouhé pauza vrátila do krajského města druhá liga. Mladý tým budějovických Tigers nezačal vůbec špatně. Obranu domácích sice od začátku trápil výborně hrající Luboš Stria, nicméně domácí se nenechali zahanbit a po třiceti odehraných minutách mohla být zaplněná Kubatovka spokojená s dosavadním výkonem tygrů. Po třech čtvrtinách Tigers ztráceli na soupeře jediný bod (58:59).Ve čtvrté čtvrtině se hrálo na zkušenosti. Více trpělivější hosté si počkali na správnou chvíli a pět minut před koncem utkání strhli vedení na svou stranu. Luboš Stria a Vladimír Dolanský se v závěru postarali, sérií deseti bodů, o první porážku Budějovických Tigers. Ačkoliv Budějovičtí ve svém první utkání neuspěli, nemusí věšet hlavu. Na nováčka soutěže podali velmi slušný výkon. Doufejme, že se jejich forma bude postupně zlepšovat a brzy se dočkají svého prvního vítězství.

Komentáře k zápasu

Napište nám svůj názor k tomuto zápasu. Komentáře vyjadřují sice vaše názory, nicméně urážlivé a vulgární příspěvky budou smazány! Pro vložení nového komentáře vyplňte níže uvedený formulář a zprávu uložte.


Naši partneři

Město České Budějovice
Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

Bosh Hoch Čevak                Alimpek Mane ČB TPA ZŠ Kubatova MŠMT ZSD VH Dent VH Dent VH Dent