21:26, 21:21, 16:12, 12:25

Střelci

Daniel Hejda 22, David Šlachta a Marek Neubauer po 10, Štěpán Fical 9, Filip Kubát 8, Ruda Vaclík a Martin Štefanský po 4, Vojtěch Šourek 3, Jan Král, Radek Vyskočil

Hodnocení trenéra

V sobotu se po dlouhé pauza vrátila do krajského města druhá liga. Mladý tým budějovických Tigers nezačal vůbec špatně. Obranu domácích sice od začátku trápil výborně hrající Luboš Stria, nicméně domácí se nenechali zahanbit a po třiceti odehraných minutách mohla být zaplněná Kubatovka spokojená s dosavadním výkonem tygrů. Po třech čtvrtinách Tigers ztráceli na soupeře jediný bod (58:59).Ve čtvrté čtvrtině se hrálo na zkušenosti. Více trpělivější hosté si počkali na správnou chvíli a pět minut před koncem utkání strhli vedení na svou stranu. Luboš Stria a Vladimír Dolanský se v závěru postarali, sérií deseti bodů, o první porážku Budějovických Tigers. Ačkoliv Budějovičtí ve svém první utkání neuspěli, nemusí věšet hlavu. Na nováčka soutěže podali velmi slušný výkon. Doufejme, že se jejich forma bude postupně zlepšovat a brzy se dočkají svého prvního vítězství.