26:24, 21:26, 23:20, 15:27

Střelci

Martin Štefanský 20, Štěpán Fical 19, Filip Kubát 17, Daniel Hejda 13, David Šlachta 6, Ruda Vaclík a Radek Vyskočil po 5, Jan Král, Matěj Žáček

Hodnocení trenéra

Nedělní utkání nabídlo ofenzivní basketbal. Žižkov utrpěl v sobotu porážku v Písku a tak se dalo čekat, že bude chtít své zaváhání napravit. Po první čtvrtině mohli být spokojenější domácí. V poločase se šlo do kabin za stavu 47:50, ale domácí ještě stále živili naděje na vítězství. K výborně hrajícímu Štefanskému se přidali hned všichni ostatní hráči základní rotace. Stejně jako v sobotu, tak i v neděli se domácím podařilo vyhrát třetí dějství a po třiceti minutách bylo utkání opět vyrovnané (70:70). Posledních deset minut utkání se budějovickým hráčům bohužel nevyvedlo. Závěrečný úsek prohráli v poměru 15:27. V sobotu proti Chomutovu to bylo v poslední čtvrtině 12:25. Tak nezbývá nic jiného než konstatovat, že basketbal se hraje 40 minut a ne méně. Druhá liga je o zkušenostech a naši hráči je teprve sbírají. Za dva týdny čekají naše borce další dva zápasy, do kterých musejí jít s čistou hlavou. Doufejme, že se poučí z chyb, které napáchali a brzo si připíšou své první body do druholigové tabulky