20:13, 21:16, 15:15, 16:26

Střelci

Kubát F. 19, Janda V. 17, Fical Š. 14, Štefanský M. 10, Šourek V. 7, Neubauer M. 3, Vaclík R. 2, Vyskočil R., Žáček M.

Hodnocení trenéra

Budějovičtí muži mají za sebou skvěle zvládnuté utkání s litoměřickou rezervou. V prvním poločase se hosté nedokázali nijak dostat do zápasu. Tigers po dvaceti odehraných minutách vedli o 12 bodů a vše nasvědčovalo tomu, že se žádné drama konat nebude. Opak byl ale pravdou. Ve třetí čtvrtině přišla bodová smršť ze strany Slavoje. Úsek mezi 31. a 38. minutou utkání prohráli domácí v poměru 4:22 a hosté se rázem dostali poprvé v utkání do vedení (60:66). Poté zaúřadoval Filip Kubát s Vojtou Jandou, kteří svými trojkami dokázali domácí vrátit zpět do zápasu. Ve vypjaté koncovce měli více štěstí domácí a hosté tak byli odsouzeni k odjezdu z Kubatovky s prázdnou. Za výhrou domácích stojí velká obětavost a dobrá kolektivní práce na obou stranách hřiště.